slubowanieW dniu 29 października 2015 roku odbyła się uroczystość ślubowania klasy I.

slubowanie1Do grona uczniów klasy I wpisali się: Emil Kubik, Mateusz Nowak, Patryk Petryna, Łukasz Stańczy, Wojciech Strzemiński i Bartek Topolski. Zanim to nastąpiło chłopcy przedstawili krótki program artystyczny, który podziwiali rodzice, nauczyciele i pani dyrektor oraz wszyscy uczniowie naszej szkoły. Pierwszaków witała klasa IV oraz szkolny duszek. Wszyscy pięknie recytowali wiersze, śpiewali i tańczyli. Uczniowie na koniec odgadywali zagadki przygotowane przez starszych kolegów. Po przejściu prób wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez panią dyrektor na uczniów klasy pierwszej. Na pamiątkę ślubowania otrzymali dyplomy, upominki od klasy starszej oraz od Rady Rodziców. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia.