dp16-plakpl-678x38112 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Papieski pod hasłem „BĄDŹCIE ŚWIADKAMI  MIŁOSIERDZIA”.

DSCN4982Podczas uroczystego spotkania wszyscy zastanawialiśmy się czym jest miłosierdzie i poznaliśmy kilka przykładów z życia Wielkiego Polaka, które potwierdzają tę wielką miłość Jana Pawła II nie tylko do Boga, ale i do ludzi. Święty Jan Paweł II pozostał w pamięci ludzi jako papież, który obdarzał miłością i dobrocią. Niósł radość, pocieszenie, przebaczenie i pomoc. Był człowiekiem miłosiernym i nas zachęcał byśmy mieli „wyobraźnię miłosierdzia”.
DSCN4984Na zakończenie spotkania pani bibliotekarka zaprosiła uczniów i nauczycieli do obejrzenia wystawy książek o Janie Pawle II a uczniowie klasy IV rozdali wszystkim przygotowane na zajęciach „serca miłosierdzia”.

Więcje zdjęć w GALERII