Szkoła Podstawowa w Lniśnie

Nasza szkoła jest małą, kameralną placówką, w której panuje miła, rodzinna atmosfera. Mała liczebność klas sprawia, że uczniowie nie są anonimowi. Wychowujemy uczniów zachęcając do współpracy. Rozwijamy zainteresowania i umiejętności.

Witamy

Szkoła Podstawowa w Lniśnie

Nasza szkoła jest małą, kameralną placówką, w której panuje miła, rodzinna atmosfera. Mała liczebność klas sprawia, że uczniowie nie są anonimowi. Wychowujemy uczniów zachęcając do współpracy. Rozwijamy zainteresowania i umiejętności.

Witamy

Szkoła Podstawowa w Lniśnie

Nasza szkoła jest małą, kameralną placówką, w której panuje miła, rodzinna atmosfera. Mała liczebność klas sprawia, że uczniowie nie są anonimowi. Wychowujemy uczniów zachęcając do współpracy. Rozwijamy zainteresowania i umiejętności.

Witamy

Szkoła Podstawowa w Lniśnie

Nasza szkoła jest małą, kameralną placówką, w której panuje miła, rodzinna atmosfera. Mała liczebność klas sprawia, że uczniowie nie są anonimowi. Wychowujemy uczniów zachęcając do współpracy. Rozwijamy zainteresowania i umiejętności.

Witamy

Szkoła Podstawowa w Lniśnie

Nasza szkoła jest małą, kameralną placówką, w której panuje miła, rodzinna atmosfera. Mała liczebność klas sprawia, że uczniowie nie są anonimowi. Wychowujemy uczniów zachęcając do współpracy. Rozwijamy zainteresowania i umiejętności.

Witamy

Dzień dziecka 2017

Mottem przewodnim Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej w Lniśnie była woda. Były filmy, ciekawostki o wodzie, konkursy  oraz ciekawe zabawy, których najważniejszym elementem była woda. A to dlatego, że w roku szkolnym 2016/2017 szkoła otrzymała dotację w...

Dzień mamy 2017

W dniu 26 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Matki. Choć w tym dniu niespodzianką było brak światła w szkole, to zaplanowany na ten dzień program uroczystości przebiegł niemal w całości. Rozpoczęliśmy od konkursów dla mam z poszczególnych klas. I tak...

Dzień Ziemi 2017

W dniu 21 marca 2017 roku w szkole odbyły się obchody Dnia Ziemi zorganizowane pod hasłem: Ziemia Wyspa Zielona. Inspiracją do tegorocznych obchodów stała się piosenka, której podczas obchodów uczniowie uczyli się, a na zakończenie wspólnie zaśpiewali. Dzień ten...

Jaselka 2016

Boże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radości i miłością. Dla Polaków wielowiekowa tradycja oraz pielęgnowanie obrzędów jest bardzo istotne, to nierozerwalna część naszej kultury, z którą silnie związani jesteśmy od najmłodszych lat. 21...

Wizyta w Bibliotece Pedagogicznej

5 grudnia 2016 roku uczniowie klas IV - VI wzięli udział w lekcji bibliotecznej zorganizowanej dla nich przez Bibliotekę Pedagogiczną w Skierniewicach. Tematem zajęć był "Multimedialny świat biblioteki". Uczestnicy lekcji mogli zobaczyć, jak gromadzi się zbiory, jak...

Dyskoteka andrzejkowa

Zgodnie z polską tradycją 23 listopada 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole wieczór wróżb i zabaw katarzynkowo-andrzejkowych połączony z dyskoteką. W zabawie zorganizowanej przez Samorząd Szkolny i SKO brali udział uczniowie klas III-VI . a Samorząd Uczniowski zadbał...

Strona 1 z 3112345...102030...Ostatnia »
Projekty realizowane w szkole

Woda na wagę złota

Opis Projektu

Owoce w Szkole

WRZESIEŃ 2015

Mleko piję, Świat podbije

WRZESIEŃ 2015

Dokumenty szkolne

@

Statut Szkoły

opracowanie: rok 2016

@

Plan pracy Szkoły

opracowanie 2015

@

Koncepcja Szkoły

opracowanie: Katarzyna Białkowska

@

Organizacja Szkoły

na rok szkolny 2016/2017

FORMULARZ KONTAKTOWY

10 + 5 =