Recent Posts

Oddział przedszkolny i zerowy

Sty 16, 17 Oddział przedszkolny i zerowy

Posted by in Statyczne

    Wychowca: mgr Lidia Skowron   ODZIAŁ ZEROWY Zuzanna Czajka Iga Kowalska Maja Obrycka   ODZIAŁ PRZEDSZKOLNY Anna Nowak Aleksandra Strzemińska Gabriel Belina Maja Bieszek Michalina Kafarska Maria Kranik Maja Lach Bartłomiej Pięcek Oliwia...

read more

Dzień Edukacji Narodowej

Lis 07, 16 Dzień Edukacji Narodowej

Posted by in Aktualności

13 października 2016roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na szkolnej akademii wystąpili uczniowie wszystkich klas pod kierunkiem p. Karoliny Seligi i p. Eweliny Rosińskiej. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie...

read more

Rada Rodziców

Paź 24, 16 Rada Rodziców

Posted by in Statyczne

Podczas zebrania wszystkich rodziców dnia 15 września 2016 roku wybrano nową Radę Rodziców na rok szkolny 2016/2017: Przewodnicząca – p. Andrzej Kacprzyk Zastępca – Skarbnik – p. Trębska Paulina  Członkowie: – p. – p. – p.        ...

read more

Dzień Papieski

Paź 22, 16 Dzień Papieski

Posted by in Aktualności

12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Papieski pod hasłem „BĄDŹCIE ŚWIADKAMI  MIŁOSIERDZIA”. Podczas uroczystego spotkania wszyscy zastanawialiśmy się czym jest miłosierdzie i poznaliśmy kilka przykładów z życia Wielkiego Polaka, które potwierdzają tę wielką miłość Jana Pawła II nie tylko do Boga, ale i do ludzi....

read more

Wycieczka do Wrocławia

Paź 21, 16 Wycieczka do Wrocławia

Posted by in Aktualności

11 października 2016 r. uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę do wrocławskiego Afrykarium. W wycieczce wzięło udział 30 uczniów klas III – VI. Afrykarium to unikatowy na światową skalę wielki kompleks w którym prezentowane są zwierzęta Czarnego Lądu. W 19 akwariach i basenach o pojemności niemal 15 000 000 l wody żyją...

read more

Samorząd Uczniowski

Wrz 29, 16 Samorząd Uczniowski

Posted by in Statyczne

W dniu 23 września 2016r. odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. Wybory były powszechne – w głosowaniu brali udział wszyscy uczniowie szkoły. Oto skład nowego Samorządu Uczniowskiego wybranego głosami ogółu uczniów: Przewodniczący – Miłosz Malesa – kl. V Zastępca – Adam Duda – kl. VI...

read more
Strona 1 z 4012345...102030...Ostatnia »