Rok szkolny 2013/2014

Drukuj
PDF

Osiągnięcia sportowe uczniów naszej szkoły w roku szkonym 2013/2014:

Mistrzostwa Gminy Godzianów Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych – 20.09.2013r. - Godzianów

Julia Faryj – I miejsce
Alicja Krupa – IV miejsce
Jakub Rudnicki – IV miejsce


Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych – 25.09.2013r. – Bolimów

Julia Faryj – II miejsce
Alicja Krupa – IV miejsce
Jakub Rudnicki – V miejsce

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego Szkół Podstawowych w unihokeju chłopców – 28.10.2013r.

II miejsce – skład:  Jakub Belina, Jakub Rudnicki, Jakub Trębski, Bartosz Belina, Mateusz Świderek.

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt – 20.11.2013r. – Słupia

III miejsce – skład: Julia Faryj, Anna Grzywa, Karina Petryna

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym chłopców  – 20.11.2013r. – Słupia

Udział – skład: Jakub Rosiński, Jakub Trębski, Mateusz Świderek

Puchar Wójta Gminy Godzianów w piłce nożnej Szkół Podstawowych – 10.02.2014r. – Godzianów

I miejsce – skład: Jakub Trębski, Jakub Rudnicki, Jakub Belina, Bartosz Belina, Mateusz Świderek, Julia Faryj, - rezerwa: Jakub Rosiński, Jakub Piecej, Mikołaj Malesa

Królem strzelców turnieju został Jakub Trębski

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego Szkół Podstawowych w mini siatkówce dziewcząt – 02.04.2014r. – Godzianów

II miejsce – skład: Julia Faryj, Julia Łuczyńska, Anna Grzywa, Julia Adamus, Paulina Trębska, Patrycja Adamiec, Wiktoria Dura, Kaja Tylkowska

Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego Szkół Podstawowych w mini siatkówce chłopców  – 02.04.2014r. – Godzianów

III miejsce – skład: Jakub Belina, Bartosz Belina, Jakub Trębski, Mateusz Świderek, Marcin Pąśko, Mikołaj Malesa, Jakub Starenda, Jakub Rudnicki, Jakub Rosiński

XI Turniej im. Andrzeja Kasterskiego Mistrzostw Powiatu Skierniewickiego Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców – 24.04.2014r. – Lipce Reymontowskie

III miejsce – skład: Bartosz Belina, Jakub Belina, Jakub Trębski, Jakub Pięcek, Jakub Rosiński, Mateusz Świderek, Jakub Rudnicki, Mikołaj Malesa.

Królem strzelców turnieju został Jakub Trębski

Braliśmy udział w eliminacjach gminnych do zawodów powiatowych w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców, Turnieju o Puchar Tymbarka, unihokeju dziewcząt, które niestety zakończyły się przegraną na etapie gminnym.

Nasza uczennica Alicja Krupa reprezentowała naszą szkołę i gminę w eliminacjach wojewódzkich w Turnieju o puchar Tymbarka.