PDF

dzień-nauczyciela13 października 2016roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

DSCN5006Na szkolnej akademii wystąpili uczniowie wszystkich klas pod kierunkiem p. Karoliny Seligi i p. Eweliny Rosińskiej.

Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

DSCN5002Następnie głos zabrała pani Dyrektor Lucyna Kubik, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Również Przewodniczący Rady Rodziców pan Andrzej Kacprzyk zwracając się do nauczycieli przekazał najlepsze życzenia, a następnie rozdał nauczycielom róże.

Więcej zdjęć w GALERII