English Teaching

EnglishJęzyk angielski - Twoja Szansa do Sukcesu

Program English Teaching został stworzony w 2000 r. przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, która jest jednocześnie fundatorem Programu. Od sierpnia 2002 r. krajowym Operatorem Programu jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Główny cel projektu to zapewnić uczniom ?lepszy start?, umożliwiając im poszerzanie ich praktycznych umiejętności językowych, przygotowujących ich do życia.

Od 11 wreśnia 2012 roku do 5 listopada 2013 roku uczniowie naszej szkoły będą korzystać z dodatkowych zajęć z języka angielskiego na których mogą rozszerzać wiadomości lub wyrównywać braki. Ponadto w formie zajęć, teatralnych, plastycznych zainteresowanych pogłębią  swoją wiedzę w zakresie sprawności językowych, a także poznają poznać bliżej kraje anglojęzyczne.

W szkole odbędzie się szereg imprez, przedstawień, spotkań. Czworo ucznów wyjedzie na obóz językowy.

Filtr tytułów      Wyświetl:
# Tytuł artykułu Autor Odsłony