wito babci i dziadka 2 20130124 199743695822 stycznia 2013 r. naszej szkole miała miejsce wielka uroczystość! Gościliśmy w progach szkoły najmilszych gości: nasze kochane Babcie i naszych wspaniałych Dziadków. Wspólnie z Nimi świętowalismy podwójną uroczystość: Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Na uroczystości oprócz licznie przybyłych Babć i Dziadków powitaliśmy także duże grono Rodziców. Wszystkich zebranych na dolnym korytarzu przywitała p. Dyrektor Lucyna Kubik, a następnie głos zabrały wnuczęta. W tym dniu mielismy okazję podziękować Babciom i Dziadkom za miłość, poczucie, że jesteśmy kochani, za wpojone zasady, za Ich wyrozumiałość i dobroć.

wito babci i dziadka 10 20130124 1038093064

Wyrazem naszej wdzięczności i miłości były przygotowane na ten dzień występy, tańce wiersze i piosenki. Na scenie wystąpiła każda z klas. W programie znalazły się zarówno wzruszajace wiersze, piosenki, jak i zabawne scenki oraz akcenty karnawałowe. Każda z prezentacji spotkała się z życzliwym przyjęciem widzów, mali artyści zbierali gromkie brawa od swojej najwdzieczniejszej publiczności. Na zakończenie zgodnym chórem odśpiewaliśmy Babciom i Dziadkom „100- lat”, po czym nasi seniorzy udali się na słodki poczestunek, który przygotowaliśmy z pomocą naszych Mam.

wito babci i dziadka 2 20130124 2025359635