DSCN0948 Dwa dni po przypadającym w niedzielę 26 maja Dniu Matki uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Święto Naszych Kochanych Mam.

DSCN1021Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której wystąpili uczniowie wszystkich klas. Najpiękniej jak umieli, zaprezentowali wiersze, piosenki, scenki i tańce dedykując je swoim Mamom. Nad przebiegiem uroczystości czuwała p. Lidia Skowron wraz z wychowawcami klas. Na zakończenie części artystycznej wszystkie Mamy zostały obdarowane ręcznie wykonanymi różami z bibuły.

DSCN1024Następnie Mamy zostały  zaproszone do klasy przyrodniczej na słodki poczęstunek i jeszcze jedną niespodziankę: spotkanie z kosmetyczką. P. Agata Biedrzycka, właścicielka salonu piękności wygłosiła wykład na temat dbałości o zdrową i piekną cerę oraz zaprezentowała wzorcowy makijaż.

Więcej zdjęć w Galerii