szkolo

W dniu 3 września 2012 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.

O godzinie 800 wszyscy zebrani na szkolnym korytarzu usłyszeli pierwszy szkolny dzwonek, który oznajmił początek nowego roku szkolnego. W uroczystości oprócz uczniów i nauczycieli wzięły udział Władze Gminy w osobach p. Wójta Zdzisława Tulei i p. Andrzeja Mozgi – Sekretarza Gminy. Pani Dyrektor Lucyna Kubik powitała wszystkich zebranych i przedstawiła założenia pracy naszej szkoły na najbliższy rok. Uczniom i nauczycielom życzyła sukcesów w pracy, Rodziców i Władze Gminy prosiła o pomoc i wsparcie w realizacji ambitnych celów. W tym roku szkolnym w naszej placówce będzie realizowany i kontynuowany szerg projektów, które wzbogacą ofertę edukacyjną szkoły.

03092012204

P. Dyrektor przedstawiła nową twarz w gronie pedagogicznym – p. Paulinę Trzeciak, nauczycielkę matematyki, która zastąpi w tym roku przebywającą na zwolnieniu lekarskim p. Małgorzatę Sobieraj. Po urlopie macierzyńskim do pracy powróciła p. Paulina Szychowska, zaś w listopadzie dołączy do nas p. Katarzyna Białkowska-Kranik.

03092012206

Następnie uczniowie poznali swych wychowawców i wraz z nimi udali się na pierwsze spotkanie do swoich klas.

Po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie i ich rodzice, a także niektórzy nauczyciele udali się na Mszę św.  w Kościele św. Małgorzaty w Janisławicach.

Kalendarz roku szkolnego 2012/2013