lubowanie2Ślubowanie klasy I w Szkole Podstawowej w Lniśnie odbyło się 7 października 2009r.

Do grona uczniów przyjęliśmy 10 dzieci, są nimi: Aleksandra Bachura, Rafał Duda, Bartłomiej Dura, Przemysław Perka, Jakub Piętara, Jakub Rudnicki, Daniel Starenda, Michał Szeląg, Mateusz Świderek, Paulina Trębska.
Jedynym sześciolatkiem w gronie pierwszoklasistów jest Daniel Starenda. Wychowawcą klasy I jest pani mgr Ewa Przybył.

konkrs_na_najszybsze_spakowanie_plecaka
Na uroczystość ślubowania uczniowie kl. I przygotowali część artystyczną oraz musieli wykazać się potrzebnymi w szkole umiejętnościami ? np. pakowaniem plecaka, rozwiązywaniem zagadek, zawiązywaniem butów i przejściem próby uśmiechu.

Po złożeniu ślubowania, pani Dyrektor mgr Lucyna Kubik pasowała każdego z pierwszaków na ucznia Szkoły Podstawowej w Lniśnie.

pasowanie_na_ucznia

Na zakończenie uroczystości rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla swoich pociech.

dzieci_i_mamy

Więcej zdjęć możesz obejrzeć w galerii.