Zdjecie0245Pod tym hasłem w dniu 28 października odbył się apel zorganizowany przez SKO z naszej szkoły.

 

 

 przedstawienie

Po ubiegłorocznym sukcesie nasza Szkolna Kasa Oszczędności przystąpiła do kolejnej edycji konkursu „DZIŚ OSZCZĘDZAM W SKO – JUTRO W PKO”. Jedną z idei konkursu jest propagowanie oszczędzania i popularyzacja wiedzy ekonomicznej. Dlatego w ostatnim tygodniu października – zwanym „tygodniem oszczędzania”- zorganizowaliśmy apel, na którym członkowie SKO z klasy VI poprzez zabawne wiersze, piosenki i scenki przekonywali swoich młodszych kolegów, że warto oszczędzać. Zbiórka surowców wtórnych, oszczędność wody i energii elektrycznej to działania, które dają korzyść nie tylko w postaci zaoszczędzonych pieniędzy, ale też wpływają na  czystość naszego środowiska naturalnego.

 Więcej zdjęć możesz obejrzeć w galerii.