zwyciezcyI miejsce dla dużyny SD Gzów (uczniowie Szkoły Podstawowej w Lniśnie) w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Godzianów w Halowej  Piłce Nożnej Chłopców Rocznik  1997 i młodsi.

17.12.2009 r. o godzinie 15.00 odyły się zawody o Puchar Wójta Gminy Godzianów w Halowej  Piłce Nożnej Chłopców Rocznik  1997 i młodsi. Miejscem rozgrywania zawodów była hala sportowa przy S.P. Godzianów. W turnieju brało uczestniczyło 7 drużyn: Byczki, Godzianów, Gzów, Kawęczyn, Lnisno, Płyćwia, Zapady. Zespoły rozgrywały mecze w dwóch grupach A i B, w systemie każdy z każdym. Grupa A były to drużyny z: Lnisna, Godzianowa, Zapady, Płyćwia, natomiast grupa B to: Kawęczyn, Gzów i Byczki. Niestety drużynie z Lnisna nie udało się wyjść z grupy. najlepszy_zawodnikZnakomicie spisała się drużyna pod nazwą SD Gzów (Super Drużyna Gzów) mimo jednej porażki w grupie, dzięki zdobytym punktom weszli do półfinału, gdzie spotkali się z dużyną z Zapad. Po zaciętym pojedynku o wyniku na korzyść SD Gzów zdecydowały rzuty karne. Finał także nie zosatał rozstrzygnięty w przepisowaym czasie gry i tu znów SD Gzów zachował zimną krew pokonując Godzianów w rzutach karnych 1:0. Zespół z Lnisna ostatecznie uplasowała się na 6 miejscu, pokonując drużynę z Byczek.
W skład zwycięzkiej Super Drużyny wchodzili: Piotr Majcher (najlepszy zawodnik turnieju), Jakub Dura, Jakub Petryna, Przemysław Rosiński, Rafał Pięcek, Damian Rosiński.
Lnisno

Drużyna o nazwie SP Lnisno reprezentowana była przez: Jana Śmieszka, Kamila Madeja, Przemysława Seligę, Piotra Mozgę, Adama Czajkę, Konrada Bełca.

Zawodnicy z obu drużyna są uczniami naszej szkoły i spisali się na medal!!! Gratulujemy Laughing

Więcej zdjęć możesz zobaczyć w galerii.