krus121 grudnia 2009 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny zorganizowany w naszej szkole pod patronatem KRUS.

Temat konkursu „Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym” jest bardzo bliski większości uczniów. Konkurs plastyczny poprzedziła prelekcja i pokaz filmu szkoleniowego pt.: „Bezpieczeństwo w gospodarstwie rolnym”, które 10 grudnia 2009 r. przedstawił p. Mirosław Belta – specjalista Placówki Terenowej KRUS w Skierniewicach. Na konkurs, którego celem była promocja zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie, wpłynęły 42 prace uczniów. Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych. Oto laureaci:

krus

W kategorii klas I – III:

Rafał Pięcek – klasa III

Jakub Rosiński – klasa II

Bartek Dura – klasa I

Jakub Belina – Klasa II

W kategorii klas IV – VI

Ania Kuba – klasa V

Agata Bachura – klasa IV

Martyna Grochala – klasa VI

Klaudia Perka – klasa V

Nagrodami w konkursie były m. in. plecaki i piłki. Przyznano również 10 wyróznień, za które uczestnicy otrzymali nadrody w postaci kamizelek odblaskowych.