P1010260Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w niezwykłej uroczystości.

 

 

 

W dniu16 grudnia 2009 r. w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się spotkanie opłatkowe, które Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Skierniewicach przygotowała dla swoich podopiecznych. Spotkanie było również okazją do podziękowania wszystkim darczyńcom i sponsorom, którym leży na sercu los dzieci. Uczniowie naszej szkoły włączyli się w przygotowanie uroczystości poprzez przygotowanie słodkich upominków, a były to samodzielnie upieczone i pięknie udekorowane pierniki w kształcie serca. Kamil i Jaś – uczniowie klasy VI w imieniu uczniów naszej szkoły wręczyli piernikowe serca zgromadzonym na uroczystości. Wszakże spotkanie zorganizowano pod hasłem „Serce dla serca”.

P1010253

Więcej zdjęć możesz obejrzeć w galerii.