Obraz_247W niedzielę 3 stycznia 2010 roku  dzięki uprzejmości ks. proboszcza S. Góraja uczniowie naszej szkoły dali występ w kościele w Janisławicach.

P1010648Już od czterech lat w okresie Świat Bożego Narodzenia wystawiamy jasełka przed widownią zgromadzoną w kościele św. Małgorzaty w Janisławicach. Po Mszy św. o godzinie 11.30 ucznowie zaprezentowali się w przedstawieniu przygotowanym na spotkanie wigilijne, które odbylo się w Lniśnie 18 grudnia. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, umiejętnie dobrane kolędy i tekst, pozwoliły wszystkim jeszcze raz wczuć się w atmosferę już niestety byłych świąt. Wykonawcom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole, dzięki czemu wspólnie stworzyli bardzo efektowne widowisko. Przedstawienie  zyskało uznanie pupliczności, a młodzi artyści zebrali gromkie brawa.

Po występie ksiądz proboszcz Stanisław Góraj  podziękował dzieciom oraz nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie przedstawienia jasełkowego. My dziękujemy księdzu za gościnność i słodki poczęstunek w postaci cukierków.

 

Więcej zdjęć możesz zobaczyć w galerii.