akademiaTo dzień, w którym nie można o Nich nie pamiętać.

W piątek 22 stycznia 2009 roku wspólnie z przybyłymi do szkoły gośćmi świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. A goście to oczywiście nasi ukochani Dziadkowie i Babcie, dla których przygotowaliśmy w tym dniu wiele atrakcji. Na początek  niespodzianka: zaprosiliśmy naszych gości do świata telewizji, czyli na część artystyczną, nawiązującą formą i treścią do programu telewizyjnego. Były więc same optymistyczne wiadomości, słoneczna prognoza pogody, reklamy i specjalne programy rozrywkowe. Pojawiły się takie telewizyjne hity jak YOU CAN DANCE, FAMILIADA, JAK ONI ŚPIEWAJĄ, a uczniowie wcielili się w rolę telewizyjnych gwiazd. Młodzi wykonawcy chętnie prezentowali swoje zdolniości przed tak wdzięczną publicznością. Całość przedstawienia zwieńczyły najserdzeczniejsze życzenia, wspólne odśpiewanie „Sto lat”  i wniesiony na scenę kosz pełen „cukierkowych”  kwiatów  – po jednym dla każdego z gości. Publiczność nagrodziła występujacych gromkimi brawami. Następnie wnuczęta w dowód swej miłości i pamięci wręczyłdzbabci20y babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty, laurki itp. Uroczystość zakończył poczęstunek i wpólne rozmowy przy herbatce.

To była jedna z najmilszych uroczystości szkolnych, wspaniałe przeżycie dla dzieci i dla miłych gości.

Więcej zdjęć można zobaczyć w galerii.