zwyciezcaW dniu 10 lutego gościliśmy w naszej szkole finalistów międzyszkolnego konkursu na prezentacje multimedialną.

uczestnicySzkoła Podstawowa w Lniśnie w ramach działalności SKO ogłosiła międzyszkolny konkurs dla uczniów starszych klas szkół podstawowych na prezentację multimedialną promującą działalność SKO. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie prezentacji multimedialnej jeden na trzech tematów:
„Historia pieniądza”
„Sposoby oszczędzania”
„Historia SKO w naszej szkole”
Prezentacje należało przesłać do organizatora konkursu. W konkursie wzięli udział uczniowie z czterech szkół podstawowych. 10 lutego 2010 roku w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród. Prace finalistów oceniała komisja w składzie:
p. Małgorzata Łuczywek – zastępca dyrektora I Oddziału Banku PKO BP S.A. w Skierniewicach,
p. Paweł Karasek  – Wójt Gminy Godzianów
p. Lucyna KubiK – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lniśnie
p. Ewa Klasztorna – informatyk
Oceniając prace Komisja brała pod uwagę wartość merytoryczną, poprawność jezykową i techniczną oraz pomysłowość i inwencję twórczą autorów.
Oto laureaci konkursu:
I miejsce – Sebastian Filutowski ze Szkoły Podstawowej w Michowicach,
II miejsce – Kamila Szewczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Janisławicach,
III miejsce – Anna Kuba ze Szkoły Podstawowej w Lniśnie.
Wyróżnienie w konkursie otrzymał Kacper Dyrała ze Szkoły Podstawowej w Białyninie.
Nagrodami w konkursie były akcesoria komputerowe: kamery internetowe, głośniki i słuchawki. Laureaci otrzymali również pamiątkowe dyplomy.

Więcej zdjęć w galerii.