P1010967Uczniowie naszej szkoły brali udział w niezwykle miłej uroczystości. Były to gminne obchody Dnia Kobiet, które panie z gminy Słupia świętowały w tym roku w Gzowie.

P1010989

 

 

Ponieważ wiele dzieci z Gzowa uczęszcza do naszej szkoły,  na prośbę rodziców włączyliśmy się w organizację tej uroczystości. Uczniowie naszej szkoły, głównie ci mieszkający w Gzowie, przygotowali  część artystyczną, która w całości poświecona była kobietom. Młodzi artyści wcielili się w role gwiazd telewizji, sportu i muzyki. Zgromadzeni widzowie usłyszeli dowcipne wiadomości lokalne, serwis sportowy i prognozę pogody, także rozmowy polityków  – wszystko w kontekście obchodzonego święta. Największe brawa zebrali odtwórcy roli dwóch tenorów i ich pieśń „Brunetki, blondynki…” z repertuaru Jana Kiepury. Uznanie widzów zdobyła również grupa taneczna, która wykonała trzy układy, a na zakończenie wspólnie z solistką opracowanie przeboju Maryli Rodowicz – „Damą być”. P1010998Dzieci z naszej szkoły wykonały także ponad 250 papierowych kwiatów, które stanowiły dekorację sceny, a na koniec zostały wręczone wszystkim paniom zgromadzonym na uroczystości.  

Więcej zdjęć zobaczysz w galerii.