sko5W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz trzeci przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu „Dziś oszczędzam w SKO – jutro w PKO”. W dniu 7 października odbył się apel inaugurujący tegoroczną dzałalność naszej Szkolnej Kasy Oszczędności.

 Apel został przygotowany przez członków SKO z klasy VI, którzy zaprezentowali scenkę mówiacą o tym, jak ważne jest oszczędzanie i jak możemy na co dzień oszczędzać. Mowa była więc o oszczędzaniu energii elektrycznej, paliwa, zbiórce surowcow wtórnych oraz o systematycznych wpłatasko10ch na SKO. Na apelu uroczyście przyjęliśmy do SKO nowych oszczędzających. Najmłodszymi członkami SKO zostało 18 dzieci z oddziału zerowego.

„Nasze zadanie to oszczędzanie” – to hasło przyświeca w tym roku dzałalności  naszej Szkolnej Kasy Oszczędności. Ubiegłoroczny udział naszej szkoły w konkursie „Dzis oszczędzam w SKO – jutro w PKO przyniósł nam kolejny sukces: zdobyliśmy III miejsce w województwie łodzkim i zakwalifikowaliśmy się do finału krajowego. Wyniki etapu krajowego konkursu będą znane pod koniec listopada.

Więcej zdjęć w galerii.

SKO3