14 października 2010 DzN16r. w Szkole Podstawowej  w Lniśnie uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia uczniowie mieli okazję podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za ciężką pracę i trud włożony w edukację oraz wychowanie.

 Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie zaprezentowali cześć artystyczną, którą przygotowali pod kierunkiem p. Ewy Przybył i p. Małgorzaty Sobieraj. Składały się na nią wiersze, piosenki i tańce dedykowane nauczycielom. Nie zabrakło zabawnych scenek i humoru z uczDzN8niowskich zeszytów. Na scenie pojawiła się nawet  „pielgrzymka” uczniów pokutujacych za szkolne grzeszki. Największy aplauz wywołała jednak część programu autorstwa samych uczniów. Każdy z nauczycieli i pracowników szkoły został przez uczniów sportretowany oraz opisany w zabawnym wierszyku.

 Po części artystycznej uczniowie i przedstawiciele Rady Rodziców złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, wręczając im kwiaty. Na zakończenie uroczystości panie z Rady Rodziców zaprosiły nauczycieli i przybyłych gości  na  poczęstunek.

Więcej zdjęć można obejrzeć w GALERII.

DzN15