IMG_4066Święta Bożego Narodzenia tuż tuż i wszystkim udziela się świąteczny nastrój. W naszej szkole także da się go odczuć coraz mocniej.

 

IMG_4057

 

Zaczęło się już 29 listopada, kiedy to dzieci z klas 0 – III udały sie w odwiedziny do Świętego Mikołaja, który od niedawna zamieszkał w Kołacinku niedaleko Brzezin. Oprócz ulubionego świętego i jego reniferów uczestnicy wycieczki spotkali wielu innych baśniowych bohaterów. Odwiedzili także przepiękną betlejemską szopkę.

  

  Święty Mikołaj odwdzięczył się maluchom za wizytę i w dniu swoich imienin 6 grudnia odwiedził naszą szkołę. Najgrzeczniejszym dzieciom z odziału zerowego przyniósł prezenty.

 DSC02797

 

 

 

 Od 13 grudnia trwa kiermasz świąteczny, na którym można kupić ozdoby świąteczne wykonane samodzielnie przez dzieci. Anioły z masy solnej, choinki z makaronu, stroiki i inne świąteczne „cudeńka” czekają na nabywców na szkolnym korytarzu.

 

 

 kiermasz4
Można się zaopatrzyć także w piękne i oryginalne karty świąteczne wykonanie ręcznie przez uczniów w ramach działań SKO.

Zobacz GALERIĘ.

DSCF3220