teatr4W przedświąteczne niedzielne popołudnie 19. 12. 2010 r. w ramach projektu ?Małymi kroczkami budujemy lepszą przyszłość? grupa 43 uczniów z naszej szkoły  uczestniczyła w wyjeździe do Teatru Arlekin w Łodzi.

Obejrzeliśmy spektakl ?Stworzenie świata?. Przedstawienie z poczuciem humoru opowiada starą biblijną historię, o tym jak Bóg stworzył świat oraz o Adamie i Ewie i o ich wygnaniu z raju. Opowieść jest  grą pomiędzy Aniołami i Diabłem – który, jak się okazuje, takstworzenieswiata4że uczestniczy w naszym stworzeniu. Oprawę muzyczną spektaklu stanowiiły piosenki zaśpiewane do melodii znanych przebojów.

Celem naszych wyjazdów do teatru jest pokazanie uczniom atrakcyjności sztuki teatralnej. Założeniem projektu jest danie dzieciom z małej miejscowości możliwości uczestniczenia w życiu kulturalnym. Dla wielu z nich była to okazja, aby po raz pierwszy być w teatrze, a dzięki kameralnej atmosferze teatru odczuły bezpośredni kontakt z aktorem.

Galeria.

teatr2