godzianow5Tegoroczne uroczyste obchody Dnia Kobiet w Gminie Godzianów odbyły się 6 marca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Godzianowie. Do uświetnienia tej uroczystości zaproszeni zostali uczniowie naszej szkoły, którzy przedstawili część artystyczną.

Na uroczysztości obecne były Panie ze wszystkich wsi należących do Gminy Godzianów, Władze Gminy a także zaproszeni goście ze Starostwa Powiatowego i Urzędu Wojewódzkiego. godzi7

Nasz występ przed tak szacowną publicznością okazał się wielkim sukcesem. Uczestnicy spotkania z wielkim entuzjazmem przyjęli program muzyczno-taneczny przeplatany dowcipnymi scenkami przedstawionymi w konwencji lokalnej telewizji. A wszystko „O Kobietach i dla Kobiet”.

 

godziano7Zarówno dziewczęta brawurowo wykonujące układy taneczne jak i chłopcy przedstawiajacy z przymrużeniem oka wiadomości z gminy zbierali gromkie brawa po każdej swojej prezentacji. Było o sporcie i polityce. Śmiech i burza oklasków to reakcja publiczności na humorystyczne scenki i występy solistów: Szymona Sejdaka i Natalii Trębskiej.

 

Na zakończenie występu każda z przybyłych Pań wraz z życzeniami otrzymała od chłopców z naszej szkoły cukierkowy kwiat.
Wszystkim artystom gratulujemy udanego występu! godz2

Wyrazy uznania należą się także nauczycielom, a szczególnie p. Jolancie Szum, która przygotowała grupy taneczne podczas zajęć prowadzonych w ramach projektu UE.

Pozostałe zdjęcia można obejrzeć w GALERII.