dzm5 26 maja 2011 uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi Mamami uroczyście świętowali Dzień Matki.

Na uroczystość zaproszono wszystkie Mamy uczniów uczęszczających do naszej szkoły oraz do oddziału przedszkolnego. Dzieci miały okazję, aby wyrazić swoją miłość i wdzięczność za codzienną troskę, poświęcenie i wysiłek, jaki Mamy wkładają w ich wychowanie. Pierwszym punktem uroczystości była częśc artystyczna, którą uczniowie przygotowali pod kierunkiem p.Lidii Skowron. Dzieci recytowały wiersze dedykowane mamom, tańczyły oraz śpiewały wzruszające piosenki. Wśród wierszy były również takie, które zostały napisane samodzielnie przez uczniów. Na zakończenie części artystycznej na cześć wszystkich Mam dzieci zaśpiewały chórem „Sto lat”. Nastepnie Mamy zostały obdarowane drobnymi upominkami wykonanymi własnoręcznie przez uczniów.
Na koniec dzieci zaprosiły swoje Mamy na słodki poczęstunek.
Zobacz GALERIĘ

dzmat8

dzma