dzin1

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej utworzonej 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. 13 października 2011 r o godz. 12.00 odbył się w naszej szkole z tej okazji uroczysty apel.

 

Jak co roku uroczyście obchodziliśmy święto naszych nauczycieli i wszystkich pracowników oświaty. Na uroczystej akademii zebrali sie wszyscy nauczyciele, uczniowie, pracownicy obsługi, wielu rodziców oraz zaproszeni goście: emerytowani nauczyciele oraz Wójt Gminy Godzianów. Dyrektor szkoły p. Lucyna Kubik powitała wszystkich zebranych na uroczystości i złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Ciepłe słowa i podziękowania nauczycielom za ich pracę padły również z ust p. wójta Zdzisława Tulei. Uczniowie na tę okazję przygotowali część artystyczną, ktora powstała pod kierunkiem p. Jolanty Szum i p. Anety Trebskiej.

dzin

Każdy z nauczycieli usłyszał dedykowany mu wiersz lub piosenkę oraz został obdarowany zabawnym prezentem. ogladalismy wystepy grup i solistek. Grupa dziewcząt  z kl. VI zaprezentowała specjalnie przygotowany na tę okazję układ taneczny. Na zakończenie głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Kowalska, która w imieniu wszystkich rodziców złożyła nauczycielom najserdeczniejsze życzenia. Na zakończenie, w podziękowaniu za ciężką pracę przedstawiciele Samorzadu Uczniowskiego oraz Rady Rodziców wręczyli nauczycielom oraz pracownikom obsługi kwiaty.

Zobacz GALERIĘ

dznauczy