Bardzo ważnym momentem u progu rozpoczęcia edukacji szkolnej jest ślubowanie.  W dniu 20 października 2011 roku na uroczystości Ślubowania przyjęliśmy do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Lniśnie 11 pierwszoklasistów.
Dzieci z klay I pod kierunkiem swej wychowawczyni p. Jolanty szum przygotowały część artystyczną, w trakcie której, po pokonaniu kolejnych prób udowodniły, ze są gotowe do złożenia ślubowania oraz pasowania na ucznia.
Uczniowie ślubowali, że zawsze będą godnie reprezentować szkołę, zachowywać się kulturalnie i z szacunkiem traktować kolegów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły, sumiennie wykonywać obowiązki ucznia. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Ten dzień na pewno na zawsze pozostanie w ich pamięci.
Następnie odbyło się spotkanie z rodzicami. Cała uroczystość miała bardzo miły przebieg.
slubow

Bardzo ważnym momentem u progu rozpoczęcia edukacji szkolnej jest ślubowanie.  W dniu 20 października 2011 roku na uroczystości ślubowania przyjęliśmy do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Lniśnie jedenaścioro pierwszoklasistów.

Dzieci z klasy I pod kierunkiem swej wychowawczyni p. Jolanty Szum przygotowały część artystyczną, w trakcie której po pokonaniu kolejnych prób udowodniły, że są gotowe do złożenia ślubowania oraz pasowania na ucznia. slubow1
slubow2