W dniu 24 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa w której wzięli udział uczniowie klas IV – VI.
Członkowie SKO z klasy V wraz z paniami opiekunkami zorganizowali na podczas dyskoteki bufet, w którym sprzedawali samodzielnie przygotowane hot-dogi. Sprzedaż cieszyła się dużym powodzeniem. Hot-dogi były wyśmienite. Dowodem niech będą uśmiechnięte, zadowolone miny kolegów i koleżanek na zdjęciach.
Wigilia imienin Andrzeja to tradycyjne andrzejki – wieczór wróżb i zabaw. Samorząd Uczniowski przygotował na ten dzień zabawę dla swoich koleżanek i kolegów
Co nas czeka w przyszłości? Kariera, a może nieoczekiwany przyjazd gości? Jakie imię będzie nosił nasz przyszły wybranek? Może już niedługo czeka nas ożenek lub zamążpójście? Któż nie chciałby poznać swojej przyszłości? Odpowiedzi na powyższe pytania mogliśmy poznać podczas popołudnia wróżb zorganizowanego w naszej szkole w andrzejki. zamienili się we wróżki i wróżbitów i za pomocą tradycyjnych wróżb kreślili przyszłość swoim kolegom. To była świetna zabawa.
wrozby3 Koniec listopada to  czas  zabawy połączonej z wróżbami, które od dawien dawna pomagają w poznaniu niepewnej przyszłości. W dniu 24 listopada 2011 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa, w której wzięli udział uczniowie klas IV – VI.

Członkowie SKO z klasy V wraz z paniami opiekunkami zorganizowali na podczas dyskoteki bufet, w którym sprzedawali samodzielnie przygotowane hot-dogi. Sprzedaż cieszyła się dużym powodzeniem. Hot-dogi były wyśmienite. Dowodem niech będą uśmiechnięte, zadowolone miny kolegów i koleżanek na zdjęciach.

hotdog1

Wigilia imienin Andrzeja to tradycyjne andrzejki – wieczór wróżb i zabaw. Samorząd Uczniowski przygotował na ten dzień zabawę dla swoich koleżanek i kolegów.
Co nas czeka w przyszłości? Kariera, a może nieoczekiwany przyjazd gości? Jakie imię będzie nosił nasz przyszły wybranek? Może już niedługo czeka nas ożenek lub zamążpójście? Któż nie chciałby poznać swojej przyszłości… Odpowiedzi na powyższe pytania mogliśmy poznać podczas popołudnia wróżb zorganizowanego w naszej szkole w andrzejki. Koleżanki i koledzy z SU zamienili się we wróżki i wróżbitów i za pomocą tradycyjnych wróżb kreślili przyszłość swoim kolegom. To była świetna zabawa.

wrozby