Akcje charytatywne
Uczniowie naszej szkoły chętnie włączają się w akcje charytatywne. Od 21 listopada do 2 grudnia trwała akcja „Góra Grosza” w ramach której zbieraliśmy drobne monety. Za jeden grosz nie można nic kupić, jednak jeśli uzbiera sie olbrzymią ?górę grosza?, to naprawdę możemy zebrać ogromny fundusz. W ramach tej akcji to dzieci pomagają dzieciom i przez te dwa tygodnie zbierały drobne monety na pomoc dla domów dziecka czy rodzin zastępczych. W tym roku uzbieraliśmy prawie 15 kg monet, a suma uzbieranych pieniędzy wyniosła ponad 200 zł.
W okresie przedswiątecznym włączyliśmy sie także w akcję „Szkachetna Paczka”. Akcję pilotowala jedna z mam P. Katarzyna Łuczyńska, wolontariuszka Szlachetnej Paczki. W szkole zorganizowana była zbiórka produktów żywnościowych, które zostały przekazane rodzinom wybranym z bazy. Oprócz tego na konto „Szlachetnej Paczki” przekazalismy cały dochód z Kiermaszu świątecznego, który zostal zorganizowany na szkolnym korytarzu w dniach od 12 do 21 grudnia.
Od początku roku szkolnego uczniowie zbieraja także plastikowe narętki. To surowiec wtorny, który najczęściej trafia na śmietnik, jednak 1 kg naktętek to 70 groszy i ulga dla srodowiska naturalnego. Zebrane w szkole korki przekażemy na rzecz jednej z organicacji charytatywnych, która uzyskany dochód przekaże na pomoc w leczeniu i rehabilitacji chorego dziecka.
szlach_paczUczniowie naszej szkoły chętnie włączają się w akcje charytatywne.

Od 21 listopada do 2 grudnia trwała akcja „Góra Grosza”, w ramach której zbieraliśmy drobne monety. Za jeden grosz nie można nic kupić, jednak jeśli uzbiera się olbrzymią ?górę grosza?, to naprawdę możemy zebrać ogromny fundusz. W ramach tej akcji to dzieci pomagają dzieciom i przez te dwa tygodnie zbierały one drobne monety na pomoc dla domów dziecka czy rodzin zastępczych. W tym roku uzbieraliśmy prawie 15 kg monet, a suma uzbieranych pieniędzy wyniosła ponad 200 zł.
gora_grosza
W okresie przedswiątecznym włączyliśmy sie także w akcję „Szkachetna Paczka”. Akcję pilotowala jedna z mam – p. Katarzyna Łuczyńska, wolontariuszka Szlachetnej Paczki. W szkole zorganizowana była zbiórka produktów żywnościowych, które zostały przekazane rodzinom wybranym z bazy. Oprócz tego na konto „Szlachetnej Paczki” przekazalismy cały dochód z Kiermaszu świątecznego, który zostal zorganizowany na szkolnym korytarzu w dniach od 12 do 21 grudnia.

szlach_pacz1

Od początku roku szkolnego uczniowie zbieraja także plastikowe narętki. To surowiec wtorny, który najczęściej trafia na śmietnik, jednak 1 kg naktętek to 70 groszy i ulga dla srodowiska naturalnego. Zebrane w szkole korki przekażemy na rzecz jednej z organicacji charytatywnych, która uzyskany dochód przekaże na pomoc w leczeniu i rehabilitacji chorego dziecka.
nakretki1
nakretki