szopki6W okresie przedświątecznym w naszej szkole został zorganizowany Rodzinny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.

Szopki przyniesione na konkurs mogły być wykonane z pomocą rodziców i innych członków rodziny. „Ideą konkursu było również to, aby zjednoczyc rodziny przy wspólnym, kreatywnym działaniu, bo to piękny czas spędzony z dzieckiem i dobra forma przygotowania do świąt i wspólnego przeżywania Bożego Narodzenia” – mówi p. Anna Koczywąs, katechetka i główny opiekun konkursu.szopki3
Do konkursu zgłoszono 13 pieknych, misternie wykonanych szopek. Prace zaskakiwały pomysłowoscią. Spod rąk uczestnikow wyszły piękne i oryginalne dzieła sztuki lub skomplikowane stolarskie konstrukcje. W dniu 21 grudnia podczas uroczystego Wieczoru Wigilijnego wszystkim uczestnikom konkursu zostały wręczone dyplomy i nagrody. Jury pod przewodnictwem p. Anny Koczywąs biorąc pod uwagę oryginalność, pracochłonność, wykorzystane materiały oraz estetykę wykonania wyróżniło następujacych uczestników konkursu: Julię, Jakuba i michała Faryjów z Rodzicami, Julię i Olafa Łuczynskich z Rodzicami, Jakuba i Bartosza Belinów z Rodzicami i Rafała Pięcka z Rodzicami.
Dziękujemy dzieciom, rodzicom, dziadkom, opiekunom i nauczycielom za włożoną pracę, trud i udział w Konkursie. Szopki bedzie mozna ogladac w koscie parafialnym w Janisławicach w dniach od 1 do 6 stycznia 2011 roku.
Więcej zdjęć w GALERII
szopki7