dzPrzypadający w tym roku w niedzielę Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole świętowaliśmy już w piątek 12 października. Tego dnia uczniowie mieli okazję podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za ciężką pracę i trud włożony w edukację oraz wychowanie.

Uczniowie pod kierunkiem pań Pauliny Szychowskiej i Pauliny Trzeciak przygotowali część artystyczną, którą zaprezentowali na uroczystości, jaka z okazji święta odbyła się na szkolnym korytarzu. W uroczystej akademii wzięli udział wszyscy nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i wielu rodziców. Swoją obecnością zaszczycił nas również przedstawiciel Organu Prowadzącego, p. Andrzej Mozga Sekretarz Gminy Godzianów. Wiersze, piosenki i tańce zaprezentowane przez uczniów bardzo się wszystkim podobały. Najciekawszym momentem podczas występów był program „Szkolnej Telewizji Lnisno”, a w nim zabawne wiadomości, programy rozrywkowe a nawet wywiad z Ministrem Oświaty.

dzn0

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w imieniu wszystkich uczniów złożyli pedagogom najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta i obdarowali słodkościami zamkniętymi w samodzielnie wykonanych pudełeczkach w kształcie serca oraz kwiatami. Życzenia pedagogom złożyła także p. Dyrektor Lucyna Kubik i Sekretarz Gminy p. Andrzej Mozga. Następnie trzy nauczycielki: p. Aneta Gołota, p. Ewa Przybył i p. Jolanta Szum za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej nagrodzone zostały Nagrodą Dyrektora. Na zakończenie głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców p. Katarzyna Łuczyńska kierując do nauczycieli i pracowników szkoły wiele ciepłych słów i serdecznych życzeń.

Więcej zdjęć w GALERII

dzna1