hal4W ramach realizowanego projektu z programu Eanglish Teaching zatytuowanego „Język angielski – twoja szansa do sukcesu” w Szkole Podstawowej w Lniśnie odbyła się uroczystość z okazji  święta Halloween.

Powszechnie wiemy, że święto to obchhall4odzone jest w wielu krajach anglojęzycznych 31 października i związane jest z odstraszaniem duchów. Z tej okazji w szkole odbyło sie krótkie przedstawienie mające na celu przybliżenie uczniom tradycji związanych z Halloween i poszerzenie wiedzy na temat tego święta. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klasy II i III, którzy przygotowali także konkursy dla swoich kolegów i koleżanek. Ostatnią niespodzianką była dyskoteka szkolna, która okazała się dobrym zakończeniem obchodów Halloween. Wiekszość uczestników zabawy przebrało się w pomysłowe stroje, uczniowie chętnie brali udział w konkursach i zabawach. Kilkanaście osób wykonało bardzo oryginalne dynie, które były atrakcją tego dnia.

hallo9