jaselJak co roku u progu Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyło się Spotkanie Wigilijne, w którym oprócz uczniów i nauczycieli uczestniczyło liczne grono rodziców oraz zaproszeni goście.

 

Uroczystość odbyła się w dniu 20 grudnia 2012 r. o godz. 14.00. Wśród uczestników mieliśmy zaszczyt gościć Ks.Proboszcza Stanisława Góraja, Przewodniczącą Rady Gminy Godzianów p. Halinę Karalus oraz Wójta Gminy Godzianów p. Zdzisława Tuleję. To niecodzienne spotkanie uświetniły Jasełka, przygotowane przez uczniów pod opieką p. A. Koczywąs i p. J. Szum, niosące głębokie przesłanie Bożego Narodzenia. Wspomagane kolędami zaśpiewanymi, zagranymi i zatańczonymi przez dzieci z naszej szkoły, wprowadziły zebranych w nastrój zadumy, w piękny czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Występujący na scenie zachwycili swoimi umiejętnościami aktorskimi, pięknymi strojami, świąteczną scenografią i zdolnościami wokalnymi. Za swoje przedstawienie otrzymali  gromkie brawa.

jasel3

 

 Wieczór wigilijny to najpiękniejszy wieczór w roku. W ten uroczysty czas wybaczamy sobie wzajemnie urazy i przewinienia. Po występie zabrała głos p. Dyrektor Lucyna Kubik kierując do zebranych najserdeczniejsze życzenia. Następnie ciepłe słowa skierował do nas Ks. Proboszcz Stanisław Góraj a także przedstawiciele Władz Gminy p. Przewodniczaca Halina Karalus i Wójt Zdzisław Tuleja. Następnie dzieląc sie opłatkiem składaliśmy sobie nawzajem najpiękniejsze życzenia. Jest to chwila wzruszająca jak żadna inna w roku.

Na zakończenie wszyscy udali się do obficie zastawionego stołu, by skosztować tradycyjnych  wigilijnych potraw, przygotowanych przez mamy z Rady Rodziców.

jasel8

Więcej zdjęć w GALERII