AndD28 listopada 2013r. do Szkoły Podstawowej w Lniśnie zawitał niecodzienny gość. Douglas Ades jest Sekretarzem Rady Dyrektorów w Fundacji Polsko-Amerykańskiej „Wolność”.

Podczas spotkania z klasami IV-VI, uczniowie poznali turystyczny aspekt rodzimego kraju p. Adesa – Stanów Zjednoczonych, poznając miejsca najbardziej godne uwagi m.in. w Hollywood i Nowym Jorku. Pan Sekretarz raczył uczniów również opowieściami o tym co go sprowadza do Polski i dlaczego uwielbia pierogi.

AndD

Lekcje angielskiego z native speakerem były ciekawym doświadczeniem dla uczniów ze Szkoły Podstawowej, realizujących projekt „Język Angielski – Twoja Szansa do Sukcesu”.

AndD1

Po spotkaniu z uczniami, Pan Ades spotkał się z nauczycielami opowiadając m.in. o najdziwniejszych pytaniach jakie kiedykolwiek zadawały mu dzieci.

AndD3