dz1W środę 22 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbył się happening z okazji Dnia Ziemi.

dz1Wszystkie klasy przeszły drogą uświadamiając mieszkańcom wsi ważność problemów związanych z ochroną naszej Planety-Ziemi. Każda klasa niosła transparenty i krzyczała hasła związane z ochroną Ziemi i jej mieszkańców.

Oddział przedszkolny szedł w kolorze zielonym niósł hasło: „Szanujemy tereny zielone, by wszyscy mieli twarze zadowolone”.

Klasa I w kolorze niebieskim miała hasło: ” Czystawoda zdrowia doda”.

Klasa II szła w kolorze czerwonym i niosła hasło: „Hałas to twój wróg”, „Od głośnego hałasu uciekają zwierzęta z lasu”.

Klasa III szła w kolorze białym i trzymała hasła: „My dzieci kochamy, na wsi śmieci nie spalamy” oraz „Gdy dasz o powietrze, zmieniasz swoje życie na lepsze”.

Klasa IV była ubrana na żółto i niosła hasła: „Energia słoneczna jest jest bardzo pożyteczna”, a także „Słońce rano na dach świeci i energię nam roznieci”.

Klasa V szła w kolorze szarym i krzyczała: „My wiatraki szanujemy, bo energię z nich czerpiemy”.

Klasa VI w kolorze granatowym niosła hasło związane ze wodną energią odnawialną:„Wodę spiętrzamy, bo o środowisko dbamy”, a także „Budujemy tamy, energię z wody mamy”.

Wszyscy z wielkim zaangażowaniem i zadowoleniem uczcili Dzień Ziemi.

Więcej zdjęć w Galerii

W środę 22 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbył się happening z okazji Dnia Ziemi. Wszystkie klasy przeszły drogą uświadamiając mieszkańcom wsi ważność problemów związanych z ochroną naszej Planety-Ziemi. Każda klasa niosła transparenty i krzyczała hasła związane z ochroną Ziemi i jej mieszkańców. Oddział przedszkolny szedł w kolorze zielonym niósł hasło : " Szanujemy tereny zielone, by wszyscy mieli twarze zadowolone. Klasa I w kolorze niebieskim miała hasło: " Czysta woda zdrowia doda". Klasa II szła w kolorze czerwonym i niosła hasło:" Hałas to twój wróg", " Od głośnego hałasu uciekają zwierzęta z lasu". Klasa III szła w kolorze białym i trzymała hasła: " My dzieci kochamy, na wsi śmieci nie spalamy" oraz " Gdy dbasz o powietrze, zmieniasz swoje życie na lepsze". Klasa IV była ubrana na żółto   i niosła hasła " Energia słoneczna jest jest bardzo pożyteczna" , a także " Słońce rano na dach świeci i energię nam roznieci". Klasa V szła w kolorze szarym i krzyczała: "My wiatraki szanujemy, bo energię z nich czerpiemy". Klasa VI w kolorze granatowym niosła hasło związane ze wodną energią odnawialną: " Wodę spiętrzamy, bo o środowisko dbamy", a także " Budujemy tamy, energię z wody mamy". Wszyscy z wielkim zaangażowaniem i zadowoleniem uczcili Dzień Ziemi.