PIKNIK RODZINNY

W niedzielę 21 czerwca w Szkole Podstawowej w Lniśnie odbył się II Piknik Rodzinny.

O godz. 1400 na boisku szkolnym zgromadziło się liczne grono uczniów, rodziców i innych mieszkańców okolicy w różnym wieku. Pojawiły się całe rodziny od  najmłodszych do seniorów.  Swoją obecnością imprezę zaszczyciły Władze Gminy w osobach p. H. Karalus – Przewodniczącej Rady Gminy i Wójta Zdzisława Tulei.

Imprezę rozpoczęła krótka część oficjalna, podczas której dyrektor szkoły p. Lucyna Kubik powitała zebranych i skierowała do nich wiele ciepłych słów zachęcając do wspólnej zabawy. Następnie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursów ekologicznych, które zorganizowane były w ramach projektu ekologicznego „Drzewa i Lasy – Świadkowie Historii”.

Kolejnym punktem programu były występy taneczne uczniów, do których na koniec zaproszeni zostali chętni z widowni. Wszyscy wspólnie zatańczyli taniec „Chocolate”.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część piknikowa, podczas której starsi i młodsi uczestnicy mieli okazję rywalizować w różnych konkurencjach: odbywały sie rozgrywki ringo, drużynowe wyścigi na  czteroosobowych nartach, przeciąganie liny, a nawet zawody dla „strongmanów” w przerzucaniu opon (wielkość dostosowana była do wieku). Nad całością rywalizacji czuwała nauczycielka W-F p. Katarzyna Białkowska-Kranik.

Licznie przybyli uczestnicy mogli wybierać spośród wielu atrakcji: dmuchanych zjeżdżalni, zwiedzania wozu strażackiego, jednak najbardziej obleganymi okazała się ścianka wspinaczkowa i przejażdżki bryczką. Organizatorzy pikniku Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Lniśnie zadbali także o podniebienia  uczestników. Można było posilić się kiełbaską z grilla oraz smacznym domowym ciastem. Kilkugodzinna impreza  była otwarta dla wszystkich, miała na celu integrację całej społeczności szkolnej i przyjaciół szkoły, wzięli w niej udział mieszkańcy Lnisna oraz kilku innych wsi, z których dzieci uczęszczają do szkoły w Lniśnie. Wszyscy uczestnicy chwalili miłą atmosferę i liczne atrakcje.

Więcej zdjęć w GALERII

piknik

W niedzielę 21 czerwca w Szkole Podstawowej w Lniśnie odbył się II Piknik Rodzinny.
O godz. 14.00 na boisku szkolnym zgromadziło się liczne grono uczniów, rodziców i innych mieszkańców okolicy w różnym wieku. Pojawiły się całe rodziny od  najmłodszych do seniorów.  Swoją obecnością  imprezę zaszczyciły Władze Gminy w osobach p. H. Karalus – Przewodniczącej Rady Gminy i Wójta Zdzisława Tulei.
Imprezę rozpoczęła krótka część oficjalna, podczas której dyrektor szkoły p. Lucyna Kubik powitała zebranych i skierowała do nich wiele ciepłych słów zachęcając do wspólnej zabawy.
Następnie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursów ekologicznych, które zorganizowane były w ramach projektu ekologicznego „Drzewa i Lasy – Świadkowie Historii”.
Kolejnym punktem programu były występy taneczne uczniów, do których na koniec zaproszeni zostali chętni z widowni. Wszyscy wspólnie zatańczyli taniec „Chocolate”.
Po części oficjalnej rozpoczęła się część piknikowa, podczas której starsi i młodsi uczestnicy mieli okazję rywalizować w różnych konkurencjach: odbywały sie rozgrywki ringo, drużynowe wyścigi na  czteroosobowych nartach, przeciąganie liny, a nawet zawody dla „strongmanów” w przerzucaniu opon (wielkość dostosowana była do wieku). Nad całością rywalizacji czuwała nauczycielka WF p. Katarzyna Białkowska-Kranik.
Licznie przybyli uczestnicy mogli wybierać spośród wielu atrakcji: dmuchanych zjeżdżalni, zwiedzania wozu strażackiego, jednak najbardziej obleganymi okazała się ścianka wspinaczkowa i przejażdżki bryczką.  
Organizatorzy pikniku Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Lniśnie zadbali także o podniebienia  uczestników. Można było posilić się kiełbaską z grilla oraz smacznym domowym ciastem.
Kilkugodzinna impreza  była otwarta dla wszystkich, miała na celu integrację całej społeczności szkolnej i przyjaciół szkoły, wzięli w niej udział mieszkańcy Lnisna oraz kilku innych wsi, z których dzieci uczęszczają do szkoły w Lniśnie. Wszyscy uczestnicy chwalili miłą atmosferę i liczne atrakcje.