IMG 071325 listopada dzieci z naszego oddziału przedszkolnego, wybrały się na spotkanie ze strażakami do skierniewickiego kina „Polonez”.

IMG 0662Na miejscu zostały przywitane przez strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach, którzy zaprosili je na przedstawienie teatru Picollo. Teatr wystawił dla dzieci przedstawienie o „Trzech małych świnkach”. Podczas przedstawienia dzieci dowiedziały się jakie są numery alarmowe i jak zachować się w sytuacjach zagrażających życiu. Po przedstawieniu na scenie pojawili się strażacy w strojach strażackich i opowiedzieli w jakich sytuacjach zakładają poszczególne stroje. Na koniec dzieci oglądały wozy strażackie zaparkowane przed kinem. Wręczyły strażakom laurkę. Z torba pełną upominków i uśmiechem na twarzach wróciły do szkoły.