IMG 08427 grudnia 2015 w naszej szkole obchodziliśmy Mikołajki.

IMG 0930Tego dnia dzieci ubrały się w czerwone bluzki oraz „mikołajkowe” czapki, aby upodobnić się do Mikołaja. Święty nie kazał na siebie długo czekać i zjawił się rano. Na samym początku odwiedził najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego, które zaprosiły go do siebie śpiewając piosenkę „Przyjedź do nas Mikołaju”. Potem Mikołaj odwiedził pozostałe klasy i rozdał wszystkim prezenty.
Klasa szósta zdecydowala że zamiast upominków wyjedzia na wycieczkę do Skierniewic do kina polonez na film: „Listy do M2”. Dodatkową atrakcją była zabawa w kręgielni, pizza oraz spacer po skierniewickim parku, gdzie mogli spróbowanie swoich sił na siłowni zewnętrznej, a także pogimnastykować się  na  placu zabaw. 

Więcej zdjęć w GALERII

 

 

7 grudnia 2015 w naszej Szkole obchodziliśmy Mikołajki. Tego dnia dzieci ubrały się w czerwone bluzki oraz „mikołajkowe” czapki, aby upodobnić się do Mikołaja. Święty nie kazał na siebie długo czekać i zjawił się rano. Na samym początku odwiedził najmłodsze dzieci z Oddziału Przedszkolnego, które zaprosiły go do siebie śpiewając piosenkę „Przyjedź do nas Mikołaju”. Potem Mikołaj odwiedził pozostałe klasy i rozdał wszystkim prezenty.