pobraneBoże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radości i miłością.

DSCN5393Dla Polaków wielowiekowa tradycja oraz pielęgnowanie obrzędów jest bardzo istotne, to nierozerwalna część naszej kultury, z którą silnie związani jesteśmy od najmłodszych lat.

21 grudnia w klimat świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas oraz zaproszonych gości  jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Występy wprawiły uczestników spotkania  w prawdziwie świąteczny nastrój. Słowa płynące ze szkolnej sceny uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką dziecinną ufnością czekamy właśnie na nie.

DSCN5412Po części artystycznej, dyrektor Lucyna Kubik podziękowała młodym artystom i nauczycielom za przygotowanie inscenizacji oraz złożyła zaproszonym gościom i uczniom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.