POMOC TRWA!
Choć na koncie fundacji siepomaga.pl zebrano całą kwotę potrzebną na pierwszą operację Ani Nowak, społeczność naszej szkoły wciąż jednoczy siły w pomocy. W niedzielę 16 lutego w kościele w Janisławicach po każdej Mszy św. rodzice dzieci z naszej szkoły przeprowadzą zbiórkę na dalsze leczenie Ani. Dla darczyńcow przygotowano przepyszne domowe ciasta. Zapraszamy i życzymy smacznego! Oto przygotowania do jutrzejszej akcji.

KOCHANI! MACIE WIELKIE SERCA!
Akcja Rady Rodziców przeszła nasze wszelkie oczekiwania!
Chętnych darczynców było tak wielu, że wszystkie ciasta rozeszły się już na porannej Mszy św. Przepraszamy, tych, dla których ciast zabrakło. Za tydzień słodkości będą rozprowadzane po Mszy św. o 11.30.

DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ HOJNOŚĆ
W niedzielnej akcji zebraliśmy kwotę 5534 zł. Pieniądze zostały już przekazane rodzicom Ani Nowak. W najbliższą niedzielę kontynuujemy zbiórkę.
Pamiętajmy: DOBRO WRACA!

CIASTA NA JUTRO JUŻ PRZYGOTOWANE!
Pomagania ciąg dalszy:
w związku z ogromnym sukcesem i pozytywnym odzewem parafian z Janisławic jutro tj. 23 lutego kontynuujemy zbiórkę na leczenie Ani Nowak z Lnisna. Ciasta dla hojnych darczyńców tym razem będą rozprowadzane po Mszy św. o 11.30.