Drodzy Przyjaciele!Nie po raz pierwszy pokazaliście swoje otwarte serca. Nasza pomoc dla uchodźców z Ukrainy to naprawdę duża ilość potrzebnych do życia produktów zakupionych przez nas i przekazanych potrzebującym.Kwotę 2000 złotych, którą uzyskaliśmy ze sprzedaży palm, przeznaczyliśmy na żywność, środki czystości i artykuły papiernicze. Zakupy wsparły osoby prywatne, w sumie zakupiliśmy artykuły za ponad 2300 zł.Przez tydzień zebraliśmy także wiele darów, które przynosili uczniowie.Wszystke dary zostały przekazane do Centralnego Punktu Pomocy w Skierniewicach w trzech transportach. Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje wszystkim darczyńcom za wrażliwość i hojność.

Jak co roku przed Palmową Niedzielą rusza u nas wyrób palemek wielkanocnych, ze sprzedaży których dochód przeznaczamy rok rocznie na cele charytatywne.

W tym roku celem naszej akcji jest POMOC DZIECIOM Z UKRAINY.