Mikołajki!!

Przedszkolaki i Zerowiaki

Uczniowie klasy 2 Mikołajki spędzili bardzo pracowicie 🙂
Rano zajęli się pieczeniem świątecznych pierniczków, które pięknie ozdobione i zapakowane trafią na szkolny kiermasz.
Wykonali również Mikołaja – pracę plastyczną, którą udekorowali drzwi sali.
Następnie ochoczo przystąpili do ozdabiania choinki klasowej.
Po tej ciężkiej pracy, czekała na nich nagroda w postaci upominków mikołajkowych, którymi się wzajemnie obdarowali 🙂

Klasa 3

W klasie trzeciej Mikołajki to prezenty i super zabawa!

Klasa 4

W ramach mikołajek klasa IV wybrała się dziś na film pt. „Wielki zielony krokodyl domowy”. Po powrocie na uczniów w klasie czekały drobne upominki.

Klasa 8