Taki list otrzymaliśmy za pomoc:

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem LDZ-2815-573661), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Do Pani Natalii i Łukasza przyjechaliśmy wraz z przedstawicielami darczyńców ze Szkoły Podstawowej w Lniśnie. Paczki wniesione do domu zrobiły wielkie wrażenie. W pierwszej chwili Pani Natalia i Łukasz z wrażenia prawie zaniemówili. Byli zaskoczeni ilością paczek, które nie mieściły się na podłodze pokoju, w którym mieszkają. Pierwszy Łukasz przystąpił do otwierania prezentów. Rozpakowując kolejne paczki odkrywał co raz to inne i ciekawsze rzeczy , w tym Jego ulubione słodycze. Z Jego twarzy znikało zaskoczenie i niepewność, a w to miejsce pojawił się uśmiech. Największe zainteresowanie Łukasza wzbudziły ciepłe i solidne buty na zimę oraz ładna i ciepła kurtka. Po dłuższej chwili również Pani Natalia przyłączyła się do przeglądania otrzymanych prezentów. Przymierzyła zimową kurtkę, której rozmiar, fason i kolor okazały się idealne. Paczki zawierały dużą ilość produktów spożywczych, artykułów szkolnych i wiele innych rzeczy, które są bardzo potrzebne tej Rodzinie. Na koniec została otwarta paczka, w której znajdował się wymarzony odkurzacz z filtrem dla alergików. Wszyscy byli głęboko wzruszeni z powodu otrzymania tak wspaniałych prezentów. W podziękowaniu Łukasz własnoręcznie przygotował piękną laurkę.

Co chce przekazać wolontariusz?
Ze swej strony również serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom Szkoły Podstawowej w Lniśnie za przygotowanie tak wspaniałego prezentu. Poprzez jego przygotowanie okazali Państwo swoją wyjątkową ofiarność i chęć niesienia pomocy osobom potrzebującym. Mam nadzieję, że przekazane prezenty i serce włożone w ich przygotowanie poprawią warunki życia oraz staną się zapowiedzią pozytywnych zmian w życiu obdarowanej Rodziny. Pragnę serdecznie podziękować Pani Annie, z którą współpracowałem w trakcie przygotowań do finału Szlachetnej Paczki. Dziękuję Jej za pełne zaangażowanie i czas poświęcony w organizację wolontariatu w szkole. Wszystkim, z całego serca, życzę pełnych spokoju, radości i miłości Świąt Bożego Narodzenia!

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Pani Natalia i Łukasz są bardzo wdzięczni za otrzymane prezenty. Serdecznie dziękują wszystkim, którzy przygotowali tę wspaniałą paczkę. Najważniejsze jest dla nich to, że znaleźli się życzliwi ludzie, którzy okazali im tak wiele serca. Przesyłają Wszystkim życzenia szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI