W czwartek 25 maja przedszkolaki odwiedziły Ranczo Agrobanda. Dzieci dostały kubeczki z karmą i mogły karmić zwierzęta znajdujące się na farmie- wszystkie były łasuchami i same podchodziły. Zwierząt było wiele min. lamy, wielbłady owce, kozy, osly, sarny i jelenie, zebra a większość z nich chodziła miedzy dziećmi.
Po zwiedzaniu przedszkolaki zjeżdżały na dmuchańcu, jeździły na kucyku oraz na sam koniec czekała niespodzianka- kiełbaska z ogniska. To był dzień pełen wrażeń dla dzieci, ponieważ mogły zaopiekować się zwierzątkami nakarmić je i głaskać do woli🤩
My się nie nudzimy i świetnie się bawimy. Kiedy nasi duzi koledzy pisali jeden z ważniejszych egzaminów , my świetnie spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu. Urządziliśmy sobie piknik połączony z zabawami ruchowymi, było wspólne rysowanie i czytanie bajek. Nie zabrakło klasycznych zabaw: Raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy, czy Pilu Gąski do domu.