Przedszkolaki z nowymi zabawkami

Z okazji Dnia Dziecka Pani Dyrektor złożyła Naszym kochanym przedszkolakom najlepsze życzenia, dużo uśmiechu i słońca na codzień oraz obdarowała dzieci nowymi pięknymi zabawkami.
Radości nie było końca!!!

Klasy 1 i 2 w Rawie Mazowieckiej

Dzień Dziecka uczniowie klasy 1 i 2 spędzili bardzo pracowicie!
Wybraliśmy się na warsztaty kulinarne do pizzerii w Rawie Mazowieckiej. Potem spacerowaliśmy po parku a na deser zjedliśmy lody
🙂
Było pysznie!

Klasa 3 na Łysej Górze

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 3 wybrali się na spacer na Łysą Górę. Dzieci urządziły zawody w „zośkę”, w chowanego oraz ułożyli serce z szyszek. Zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do szkoły pełni wrażeń.

Klasy 4 – 8 karta rowerowa i lody

Klasy 4 – 8 po pozytywnie zdanym egzaminie na kartę rowerową wybrały się na spacer do Borysławia na słodki poczęstunek. Sponsorem lodów dla uczniów była Pani Dyrektor z okazji ich święta laughing