Pod koniec września w Naszej Szkole uczniowie obchodzili Dzień Chłopaka w różnych formach.

Przedszkole

Dzień chłopaka Maluchy z naszego przedszkola spędziły bardzo pracowicie. Najpierw robiły doświadczenia z wędrującą kolorową wodą a także samodzielnie wykonały wulkan! A kiedy okazało się że może wybuchnąć niemal jak prawdziwy – krzykom radości nie było końca 🙂

Oddział Zerowy

Dzień Chłopaka w naszej grupie rozpoczął się od rozdania prezentów przez koleżanki z grupy. Dziewczynki odśpiewały STO LAT! i wspólnie zabraliśmy się do narysowania postaci Super Chłopaka. Na koniec zrobiliśmy wspólne zdjęcie.

Klasa IV

Uczniowie klasy czwartej w bardzo aktywny sposób spedzili Dzień Chłopaka. Na poczatku odwiedzili zewnętrzną siłownię w Skierniewicach gdzie mieli możliwość sprawdzenia swoich możliwości siłowych. Następnie udali się do Kręgielni.
Głównym celem wyjazdu było poznanie nowej, dotychczas nieznanej większości wychowanków alternatywnej formy spędzania czasu wolnego.
Gra w kręgle uczy dyscypliny oraz koncentracji.
Uczniowie mogli nauczyć się zasad gry opartych na uczciwej rywalizacji oraz rozwinąć umiejętność związaną z osiąganiem celu.

Klasy V i VII

Z okazji Dnia Chłopaka klasy V i VII wybrały się na warsztaty do Fabryki Pizzy w Skierniewicach. Uczniowie mieli okazję samodzielnie wykonać pizzę z wybranymi przez siebie składnikami, a następnie ją zdegustować.