Społeczność naszej szkoły z radością uczciła 105 Rocznicę Odzyskania Niepodległości.
Podczas uroczystości wspólnie zaśpiewaliśmy hymn państwowy włączając się do akcji #szkoladohumnu.
W tym dniu każdy z uczniów miał za zadanie ułożyć i zapisać życzenia dla Polski, zaś poszczególne klasy wykonywały zadania grypowe.
Kolejną formą obchodów były patriotyczne przerwy, podczas których śpiewaliśmy wspólnie piesni patriotyczne i legionowe.

W dniu 11 listopada delegacja z naszej szkoły uczestniczyła we mszy świętej w kościele parafialnym w Godzianowie, a po niej złożyła kwiaty pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki.
W tym też dniu na stadionie odbył się IV Godzianowski Bieg Niepodległości, w którym wzięli udział uczniowie, rodzice i nauczyciele z naszej szkoły.

Uczestnikami i reprezentantami naszej społeczności podczas biegu byli:
Zerówka: Mieszko Kranik;
klasa 1: Marta Sobieszek, Dominika Nowak;
klasa 2: Milena Bachura, Zuzia Dziąg, Amelia Lach, Julia Lach;
klasa 4: Jakub Stelmach;
klasa 5: Maria Kranik, Maja Lach
Rodzice: Anna Lach, Malwina Bachura, Łukasz Sobieszek, Katarzyna Białkowska-Kranik
Nauczyciele: Justyna Łopataka-Gołębiowska, Katarzyna Białkowska-Kranik.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcję.laughing

Fotorelacja z Godzianowa: kliknij