17 listopada 2023 roku obchodziliśmy w naszej szkole XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Głównym celem tej akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób.

W klasach 4-7 został przeprowadzony konkurs pozwalający wyłonić Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę rozwiązując przykłady na czas.
Odznakę Eksperta zdobyli: Iga Kowalska, Aleksandra Kowalska, Amelia Rosińska, Maksymilian Byster, Mateusz Dziąg, Gabriel Belina i Jan Bartosiewicz.

Następnie uczniowie w grupach przystąpili do sztafety zadaniowej.

W tegorocznej akcji wzięli również udział młodsi uczniowie z klas trzecich rozwiązując tego dnia rozmaite zadania związane z tabliczką mnożenia.

Gratulujemy wszystkim EKSPERTOM tabliczki mnożenia!