Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka.
W tym roku nosiły tytuł: „Święta Bożego Narodzenia oczami dziecka” przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku: 21 grudnia 2023r. na pięknie udekorowany korytarzu zebrali się: uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście – ksiądz proboszcz St.Góraj, wójt gminy Godzianów A.Mozga i sekretarz gminy Godzianów H.Karalus. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny wyjątkowy nastrój. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i rodziców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Natomiast uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Na zakończenie zgromadzeni goście podzielili się opłatkiem.