W dniu 15 czerwca 2026r. uczniowie klasy VII wybrali się na wycieczkę do Warszawy. W programie był spacer po Starówce oraz najważniejszy punkt wyjazdu czyli wizyta w Sejmie. Nasza placówka otrzymała zaproszenie od Pana Pawła Sałka. Uczniowie mieli okazję zwiedzić miejsce, gdzie zapadają najważniejsze decyzje polityczne, gospodarcze, społeczne w naszym kraju a także skorzystali z okazji i zjedli obiad w Restauracji Sejmowej.
Dziękujemy za zaproszenie.
